شما اينجا هستيد: Home » خبری » خاطرات پریسیلا با الویس

خاطرات پریسیلا با الویس

همسر الویس پریسلی و خاطره جالب دوران نامزدی با الویس

پریسیلا همسر الویس پریسلی به تازگی، به مناسبت ساخت فیلم جدید زندگینامه الویس، مصاحبه ای داشت و جزئیاتی از دوران نامزدی و زندگی مشترکشان درمیان گذاشت.
پریسیلا ،۷۶ ساله گفت: اولین روزهای ازدواجش با الویس سخت بود و او این را از قبل میدانسته و درک میکرده.

سختی های همسر الویس پریسلی در ازدواج با یکی از جذاب ترین ستاره های دنیا

پریسیلا در افتتاحیه نمایشگاه به گزارشگران گفت: “شروع ازدواجمان خیلی سخت بود، ولی می دانستم در چه موقعیتی هستم، چون از همان سنین خیلی پایین دیده بودم.”
پریسیلا افزود تحمل شایعاتی که درباره رابطه او و الویس میساختند، بسیار مشکل بوده و او مرتب به خود یاداوری می کرد که “نباید به این حرف ها توجه کند”

 

پریسیلا گفت:” پس از آن سعی کردم دیگر مجله ها و روزنامه های داخل سوپرمارکت ها را نخوانم و نگاه نکنم… متوجه شدم برخی از مردم چقدر می توانند شرور باشند… شایعاتی ساخته بودند که من باردارم و به همین دلیل الویس با من ازدواج کرده است.در آن موقع با خودم گفتم: وای خدای من، خواندن این چیزها اصلا برای من خوب نیست.
پذیرفتن این چیزها سخت بود. ولی الویس همیشه به من می گفت: “توجهی به این چیزها نکن… حتی گوش نده و یا حتی به این مجلات نگاه هم نکن…. تو که خودت حقیقت را می دانی پس فقط خیلی حواستو جمع کن، فقط آگاه باش.”

همینطور پریسیلا، خاطراتی از دوره قرارهای عاشقانه در دوران نامزدی با الویس را تعریف کرده و گفته :”ما بعد از ترک گریسلند به تماشای مونولاگ جانی کارسون می رفتیم و ممکن بود درست بعد آن به تئاتر برویم، گاهی اوقات ساعت سه یا چهار صبح به خانه می رسیدیم… در آن زمان من هنوز به مدرسه می رفتم، بنابراین تا به خانه می رسیدم فورا به رختخواب می رفتم و ساعت ۷ و نیم صبح برای مدرسه بیدار می شدم… نمره هایم چندان خوب نمی شد.”
پریسیلا همچنین گفت که الویس شیفته کتاب خواندن بود و گاهی تا نزدیک صبح کتاب می خواند. “ممکن بود ساعت ۲ نیمه شب و یا بعد آن به خانه برسیم، و او مستقیم سراغ کتاب می رفت و شروع به مطالعه می کرد…. گاهی ممکن بود با صدای بلند برای من هم بخواند و من آنقدر خسته بودم که … به من می گفت:”اصلا به من گوش میدی؟” و من با خودم می گفتم، خیلی خب فقط چشمهات و باز نگه دار!”

About The Author

"JilVis"

Number of Entries : 1214
Scroll to top