شما اينجا هستيد: Home » خبری » خاطرات لیزامری پریسلی منتشر خواهد شد

خاطرات لیزامری پریسلی منتشر خواهد شد

خاطرات لیزامری پریسلی منتشر خواهد شد

موسسه انتشاراتی رندوم هاوس امروز اعلام کرد که خاطرات لیزا ماری پریسلی را در 15 اکتبر 2024 با همکاری دخترش رایلی کیو منتشر خواهد کرد. این داستان جذاب ، چشم اندازی بینظیر به خاطرات یکی از خانواده های محبوب آمریکا و پیوند خاص بین مادر و دختر به ما می دهد.
به گزارش پیپل دات کام،لیزا ماری قبل از مرگش از رایلی خواست تا به او کمک کند تا کتاب را تمام کند. پس از مرگ مادرش، رایلی شروع به گوش دادن به نوارهایی کرد که لیزامری برای خاطرات ضبط کرده بود. رایلی این کتاب صوتی را روایت می‌کند که شامل خاطراتی است که قبلاً توسط لیزا ماری ضبط شده است.
از سال 2019 اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه لیزا ماری یک قرارداد کتاب به قیمت 3 تا 4 میلیون دلار بسته است. بنا بر گزارش ها، برای کتابی که درباره داستان زندگی اش نوشته شده بود، یک میلیون دلار پیش پرداخت دریافت کرد.

انتظار می رفت این کتاب خاطرات شگفت انگیزی با لیزا ماری باشد که جزئیات ازدواج او با مایکل جکسون و نیکلاس کیج و همچنین نحوه بزرگ شدن در گریسلند با پادشاه راک اند رول را فاش می کند.

در کتابش همچنین از او انتظار می رفت که از دوره های تاریک زندگی خود از جمله مرگ پسرش، فرار از ساینتولوژی و اعتیادش به مسکن ها گفته باشد.   او امیدوار بود که با اشتراک گذاری داستان خود به دیگران کمک کند.

این کتاب از همین اکنون پیش فروش میشود و شما می‌توانید کتاب را در LisaMarieBook.com پیش‌سفارش دهید.

مطالب مرتبط:

کتاب لیزامری پریسلی:

کتاب لیزامری پریسلی

About The Author

"JilVis"

Number of Entries : 1216
Scroll to top