شما اينجا هستيد: Home » گاه شمار » نوامبر » گاه شمار 29 نوامبر در زندگی الویس پریسلی

گاه شمار 29 نوامبر در زندگی الویس پریسلی

گاه شمار 29 نوامبر در زندگی الویس پریسلی:

1955
در چنین روزی در سال 1955 ، الویس در سالن تاتر Mosque واقع در شهر ریچموند در ایالت ویرجینیا برای جشن شبی با کارمندان فیلیپ موریس کنسرت داد .
1962
در چنین روزی در سال 1962 ، الویس که به ممفیس بازگشته بود ، بیش از یک ماه بخود مرخصی داد زیرا نقشه کشیده بود که قدری روی تغییر ظاهرش کار کند .
1965
در چنین روزی در سال 1965 ، الویس یک اتوبوس Greyhound خرید . این اتوبوس یک وسیله نقلیه از کار افتاده با اتاق D’Elegance بود که الویس تصمیم داشت آن را تعمیر و نوسازی کرده و از آن برای رفتن به کالیفرنیا استفاده کند .
1966
در چنین روزی در سال 1966 ، درست در محلی خارج از لیتل راک الویس در شوی جرج کلاین از رادیو ترانه ‘ Green Green Grass Of Home’ را شنید. با شنیدن این ترانه بارها به وی زنگ زد تا پشت سر هم آن ترانه را بشنود تا حدی که موضوع باعث ناراحتی ‘رد وست ‘ شد چون او یکسال قبل همان ترانه را مورد توجه الویس قرار داده بود و به او گفته بودند که آن ترانه برای الویس زیادی تم کانتری دارد و مناسب وی نیست .
در همان روز در خانه الویس در گریسلند ، دکور اتاق خواب وی را بیشتر به رنگهای قرمز و مشکی تغییر دادند . دکوری که تقریبا تا زمان مرگ الویس ماندگار شد .
1973
در چنین روزی در سال 1973 ، الویس در یک نمایش هنری در سالن Memphian حضور یافت .
1976
در چنین روزی در سال 1976 ، الویس در کوپالاس واقع در سن فرانسیسکوی ایالت کالیفرنیا اجرا داشت .جینجر آلدن با هواپیمای ‘جت استار’ الویس که او آن را برای آوردنش فرستاده بود به آنجا رسید . اما از آنجا که الویس هنوز لیندا تامپسون را مجبور به ترک آنجا نکرده بود ، جینجر اجبارا در اتاق خود در محدودیت ماند . وقتیکه لیندا از آنجا رفت این آخرین باری بود که الویس و او همدیگر را دیدند.

مترجم: فیروزه

 

عکسهای مربوط به این روز:

الویس در کوپالاس واقع در سن فرانسیسکوی ایالت کالیفرنیا چنین روزی 29 نوامبر 1976

الویس در کوپالاس واقع در سن فرانسیسکوی ایالت کالیفرنیا چنین روزی 29 نوامبر 1976

 

29novemberr

About The Author

Number of Entries : 333
Scroll to top