شما اينجا هستيد: Home » حقایق » خانه های الویس در ممفیس

خانه های الویس در ممفیس

خانه های الویس پریسلی در شهر ممفیس :

george-nichopoulos

 

 

بعد از اینکه خانواده پریسلی از توپولو به ممفیس آمدند ، در آپارتمانی واقع در خیابانWinchester پلاک 185 ساکن شدند. آنها از سبتامبر 1949 تا ژانویه 1953 در این مکان اقامت داشتند. این خانه که خانه دوران نوجوانی الویس است ، با تلاش جمعی از دوستداران او و سازمان حفاظت از میراث شهر ممفیس به صورت موزه ای به ثبت رسیده است.

eplauderdalehomes

 

 

از اواخر سال 1954 تا اواسط سال 1955 خانواده پریسلی در منزلی واقع در خیابانLamar پلاک 2414 اقامت داشتند. این خانه مربوط به زمانیست که الویس در کنسرتهای پراکنده حضور پیدا میکرد.
این خانه هم اکنون همچنان با طاق باز سازی شده پا برجاست.
لامر نام خیابان اصلی جنوب شهر ممفیس است.

eplamarapt

 

 

بعد از خانه خیابان لمر ، خانواده پریسلی یکسالی را تا 11 می 1956 در یک خانه اجاره ای دیگر گذراندند. واقع در خیابان Getwell Street پلاک 1414.امروزه مغازه ای جایگزین این خانه شده و احتمال میرود خانه ای که در این زمین واقع بوده ، بزرگتر از مغازه کنونی بوده باشد.
الویس مدت زیادی را در این خانه زندگی نکرده است. زیرا در آن سال او بیشتر زمان خود را در تور کنسرتهای دوره ای در سراسر آمریکا گذراند و مدت کمی در خانه خود اقامت داشت.

getwell-street-1414

در آوریل 1956 الویس بالاخره خانه ای شیک و سه اطاق خوابه واقع در خیابان Audubon پلاک 1034 خریداری کرد.در آن زمان این خانه یک اکازیون به حساب میامد و در موفعیت بسیار خوبی واقع شده بود.
الویس برای خرید این خانه و تعمیر محوطه آن مبلغ 40000 دلار پرداخت. اما همسایه ها از پریسلیها متنفر بودند! و به آنها آشغال سفید میگفتند!این فشارها سرانجام باعث شد که انجمن خانه های محلی از آنها بخواهند که این محله را ترک کنند.

audubon1

 

در ماه مارس 1957 آنها شرق ممفیس را ترک کردند تا به ریشه های خود از طبقه کارگر در Whitehaven برسند.
گریسلند با هزینه 100000 دلاری خانه ای شد برای حال و اینده الویس تا ابد.

graceland

About The Author

"JilVis"

Number of Entries : 1216
Scroll to top