شما اينجا هستيد: Home » خبری » بنیامین ،نوه الویس پریسلی درگذشت

بنیامین ،نوه الویس پریسلی درگذشت

بنیامین ، پسر لیزا و نوه الویس درگذشت.

b died

 

پسر لیزا مری پریسلی و نوه الویس , بنیامین استورم کئو ، که به پدر بزرگ مشهورش شباهت داشت ، بر اثر زخم ناشی از اصابت گلوله در عمارت Calabasas , جان خود را از دست داد ، و مادر دلشکسته اش را داغدار کرد.
جسد بنیامین صبح یکشنبه در کالاباساس کالیفرنیا پیدا شد، او فرزند لیزا مری و دنی کئو و نوه الویس بود . لیزا مری پیش از این در مورد شباهت غیر قابل انکار پسرش با الویس صحبت کرده بود .
مدیر دفتر لیزا مری گفت ” او کاملا در هم شکسته و غیر قابل تسلی است ، بنیامین عشق زندگی لیزا بود .”
وبسایت Elvislives این مصیبت را به خانواده بزرگ پریسلی و طرفدارانش تسلیت عرض می نماید .🖤🖤🖤

مترجم: blue moon

6473b61a-fe91-4bb1-98d7-b591a8c6a6ac

193f763e-9aca-4a65-a7b9-2a966bf12ad6

de714075-4fc3-4291-beb2-841ef792b2fb

 

اخبار تکمیلی:

نوه «الویس پریسلی» به زندگی خود پایان داد!

«بنجامین کیو» نوه «الویس پریسلی» سلطان راک اند رول، در ۲۷ سالگی خودکشی کرد.

به گزارش فارس به نقل از یونایتد پرس، «بنجامین کیو» خواننده و هنرپیشه پسر «دنی کیو» موسیقیدان و «لیزا مری پریسلی» دختر «الویس پریسلی» در ۲۷ سالگی درگذشت.

بنجامین برادر «رایلی کیو» هنرپیشه فیلم «کلبه» است. او در آپارتمانش در کالاباساس با تفنگ شکاری به خود شلیک کرد و بر اثر جراحات شدید جان داد.
«لیزا مری» مادرش که دختر «الویس پریسلی» سلطان موسیقی راک اند رول است، از غم فرزند بسیار اندوهگین است. او علاوه بر رایلی که هنرپیشه است، همچنین دو فرزند دوقلوی ۱۱ ساله دارد.

این خانواده در عین موفقیت‌هایی که از زمان «الویس پریسلی» برایشان رقم خورد همواره با بداقبالی‌ها و حوادث ناگواری همراه بوده‌اند. خود الویس پریسلی در سن جوانی و در اوج شهرت و محبوبیت و در سن ۴۲ سالگی بر اثر سکته قلبی درگذشت.

بیشترین فشار بداقبالی‌های این خانواده نصیب «لیزا ماری پریسلی» شده است. چراکه پدرش را در سن کودکی از دست داد و حالا شاهد مرگ فرزند جوانش است. او همچنین چهار بار ازدواج کرد که اغلب آن‌ها با شکست مواجه شد. او پیش از همسر فعلی، با «مایکل جکسون» ازدواج کرد که او نیز بخاطر سوء مصرف و اوردوز داروهای آرام‌بخش و خواب‌آور در سن ۵۲ سالگی جان خود را گرفت.

 

______________________

اخبار مرتبط:

b BURRY

About The Author

"JilVis"

Number of Entries : 1214
Scroll to top