شما اينجا هستيد: Home » حقایق » دکتر شخصی الویس

دکتر شخصی الویس

Dr. George Nichopoulos

دکترجرج نیکوپولوس معروف به دکتر نیک ، برای مدت زیادی پزشک اختصاصی وخانوادگی الویس تا زمان فوتش بود.دکتر و همسرش ادنا مقدار زیادی وجه مالی به الویس بدهکار بودند . مبلغی حدود (300,000 $) اما هرگزازآنهانخواست که قرض خود را بپردازند.اما عده ای معتقدند که این پزشک چون از عهده پرداخت قرض خود بر نمی آمد قصد داشته الویس را به قتل برساند .این پزشک نسخه های بسیار سنگینی برای بیماریهای مختلف الویس تجویز میکرد . او بین 20 ژانویه تا 16 آگوست 1977 یعنی کمتر ازهشت ماه تعداد 5,684 قرص مسکن به الویس خوراند! دو سال پس از فوت الویس درسال 1979 این پزشک توسط هیئت مدیره انجمن پزشکی ایالت تنسی به جرم قتل عمد الویس مورد مواخذه و بازخواست قرار گرفت و تقریبا جرمش ثابت شده بود . اما سرانجام از همه اتهامات تبرئه گردید و دوره ندامت او تنها با لغو پروانه کار پزشکیش برای مدت سه ماه خاتمه یافت! تا اینکه سرانجام در سال 1995 در چنین روزی نوزدهم جولای ، پرونده پزشکی او به دلیل تجویز بیش از حد داروهای مسکن و خواب آور ، باطل شد.

George Nichopoulos

 

دکتر الویس جورج نیکوپولوس اصرار دارد که اسطوره راک در اثر بیماری انسداد روده فوت کرده است نه در اثر زباده روی در مصرف دارو .این مطلب بر همگان پوشیده نیست که اسطوره راک اند رول الویس پریسلی ، مشکل دارویی داشت و طرفداران سرسختش دکترش را در این مورد مقصر میدانند که باعث مرگ او در سن جوانی ’42-سالگی شد.هنگامی که دکتر بالای سر الویس در کف حمام رسید و cpr انجام داد ناموفق بود .بسیاری معتقدند اگر این دکتر روزی هزار قرص برای مصرف روزانه او تجویز نمیکرد الویس بی هوش بر کف حمام نمی افتاد.

در سال 2009 ، وی در مصاحبه ای با Cmmercial Appeal به خبرنگاری به نام مایک لولار چنین گفت :
“من به خاطر هیچکدام از داروهایی که برای او تجویز کردم ،احساس پشیمانی نمی کنم ، این داروها ضروری بودند .”
او همچنین گفت که نمی خواهد نوه هایش وقتی بزرگ شدند او را به عنوان دکتری بشناسند که الویس را کشت .دکتر Feel good از القاب دکتر نیکوپولس بود.

دکتر نیک 84 ساله بود و روی ویلچر مینشست که گفت میخواهد جبران کند و قبل از مرگش از بدنامی برهد .او در مصاحبه ای با مجله Globe ابراز داشت که ” من هر روز به الویس فکر میکنم و از ذهنم خارج نمیشه و دلتنگشم. من از این موضوع رنجیده هستم . منصفانه نیست . من سعی میکردم او رو زنده نگه دارم. او به خاطر استفاده از دارو کشته نشده او از انسداد روده و مثانه رنج میبرد.”
متاسفانه ما هیچوقت متوجه علت اصلی مرگ او نمیشیم که آیا بر اثر زباده روی در مصرف دارو فوت کرد یا انسداد روده و مثانه.. و آیا تمام تقصیرها متوجه دکتر نیک است ؟
دکتر نیک در 27 فوریه 2016 درگذشت.

به طرف صفحه خبری درگذشت دکتر نیک

george-c-nichopoulos-dies

About The Author

"JilVis"

Number of Entries : 1216
Scroll to top