شما اينجا هستيد: Home » گاه شمار » سپتامبر » گاه شمار 29 سپتامبر در زندگی الویس پریسلی

گاه شمار 29 سپتامبر در زندگی الویس پریسلی

گاه شمار 29 سپتامبر در زندگی الویس پریسلی:

1955
تقریبا بطور مشخص الویس در دبیرستان اوبری آرکانزاس همراه با برادران لووینگ برنامه اجرا کرده است.
1956
الویس و نیک آدامز جهت برنامه مید سویت فیر به شهربازی ممفیس بازگشتند و الویس همراه با خواننده ایرلندی دنیس دی برای تعظیم کوتاهی بر روی صحنه رفتند.
1960
الویس در هنگام ناهار، مصاحبه ای با ورنون اسکات در سر صحنه فیلم Flaming Star داشت. همراه با برخی از دوستان دیگر از ممفیس، گری پپر، قربانی 27 ساله بیماری ام اس نیز وجود داشت که الویس او را دوست خودش نامیده بود. گری در دایره درونی دوستان ممفیس تا زمان مرگش باقی ماند.
1963
ضبط موسیقی فیلم Kissin Cousins آغاز شد. آنها کار خودشان را از ساعت 7 شب تا 3:30 بامداد ادامه دادند اما الویس قسمتهای مربوط به خودش را ضبط نکرد چونکه سرما خورده بود. او آمده بود تا ژن نلسون کارگردان فیلم را ملاقات کند، که او نیز همراه با گروه طبل کانگا مینواخت.
1966
الویس قرار ملاقاتی در استودیو داشت تا موهایش را کوتاه کند. اما به جای آن، او موهای خودش را در خانه کوتاه کرد و برای جلسه ضبط دیر رسید. با این حال تا نیمه شب الویس چند آهنگ را تکمیل کرد، از جمله She’s A Machine.
1974
الویس در ساعت 2:30 بعد از ظهر در ورزشگاه المپیا ، دیترویت، میشیگان برنامه اجرا کرد اما به دلیل بیماری، الویس تنها به مدت 30 دقیقه اجرا داشت.
1975
الویس از طریق جورج کلاین پیام دریافت کرد که خواننده جکی ویلسون دچار سکته شده است. بلافاصله الویس چکی را برای پرداخت هزینه های بیمارستان و صورتحسابهای پزشکی ارسال کرد.

 

عکسهای مربوط به این روز:

الویس در مید سویت فیر در شهربازی ممفیس چنین روزی 29 ستامبر 1956

الویس در مید سویت فیر در شهربازی ممفیس چنین روزی 29 ستامبر 1956

 

الویس در ورزشگاه المپیا ، دیترویت، میشیگان چنین روزی 29 ستامبر 1974

الویس در ورزشگاه المپیا ، دیترویت، میشیگان چنین روزی 29 ستامبر 1974

 

فایل صوتی مربوط به این روز:

فایل صوتی از ترانه She’s A Machine ضبط شده در چنین روزی 29 سپتامبر 1966

About The Author

Number of Entries : 333
Scroll to top