شما اينجا هستيد: Home » الویس شناسی » خانه پالم اسپرینگ

خانه پالم اسپرینگ

خانه پالم اسپرینگ الویس کجاست؟

1

 

یکی از خانه های معروف الویس پریسلی در شهر پالم اسپرینگ ایالت کالیفرنیا آمریکا خیابان کانیون رود غربی شماره 845 که به “گریسلند غربی” و همچنین ” خانه ای برای فردا” مشهور است. و الویس بعد از ازدواج با پریسیلا ، ماه عسل خود را در این خانه گدرانده اند.

پالم اسپرینگ شهریست در ایالت کالیفرنیا و در شرق شهر لس نجلس واقع شده است.

پیشینه این خانه :

این خانه در 1946 برای خانواده جرگنز ساخته شده و توسط آلبرت فری ساخته شد.و در اصل دارای سه اطاق خواب در مساحت 1.75 هکتار بود. که بعدها باز سازی شد.در سال 1960 مالک این خانه موریس مک دونالد ، یکی از برادران معروف مک دونالد ( صاحبان رستورانهای زنجیره ای معروف مک دونالد) بود. در سال 1966 الویس پریسلی این خانه را با پرداخت مبلغ 21000 دلار برای یکسال اجاره کرد. و در سال 1967 ماه عسل خود را با پریسیلا در این خانه گذراندند. در سال1970   الویس این خانه را به مبلغ 105000 دلار خریداری کرده و 2000 فوت مربع دیگر به آن اضافه کرد. از جمله یک اطاق خواب جدید و یک مجموعه سرگرمی که نامش را اطاق جنگل گذاشته بود.  ( اطاق جنگل همچنین نام یکی از اطاقها در امارت گریسلند است)  الویس ، پریسیلا و دخترشان لیزامری چند ماه از سال را در این خانه میگذراندند.همچنین الویس 9 ترانه در این خانه ضبط کرد.

این خانه دارای 5 اطاق خواب 5 حمام ، زمین فوتبال ، زمین تنیس و استخر شنا میباشد.

در سال 1981 ، و تنها چهار سال پس ار مرگ الویس ، این خانه به خواننده ای به نام فرانکی ولی ، به قیمت 500000 دلار فروخته شد.

این خانه از زمان الویس به همان شکل باقی مانده و هنوز بسیاری از وسایل خریداری شده توسط شخص الویس پریسلی در خانه موجود است و

محل اقامت تاریخی پالم اسپرینگ ، در سال 2014 ، 9.5 میلیون دلار قیمت گذاری شده و به قیمت 5.9 میلیون دلار به فروش رفت.

 

 

About The Author

"JilVis"

Number of Entries : 1216
Scroll to top