شما اينجا هستيد: Home » گاه شمار » ژانویه » گاه شمار9 ژانویه در زندگی الویس پریسلی

گاه شمار9 ژانویه در زندگی الویس پریسلی

گاه شمار9  ژانویه در زندگی الویس پریسلی:

1959
در چنین روزی در سال 1959 ،کلنل به الویس
پیشنهاد کرد که صدایش را روی نوار ضبط نماید ،تنها صدای خودش باشد به همراهی یک پیانو.کلنل حتی در این مورد با RCA هم صحبت کرد ،اما این پیشنهاد پی آمدی نداشت.به هر حال الویس چند نوار با این سبک ضبط کرد.

1967
مجددا امروز الویس به خرید اسب رفت و سه اسب دیگر خریداری نمود.

1969
الویس با دو تن از دوستانش برای چند روز به دالاس پرواز کرد.

1971
الویس از طرف اتاق بازرگانی آمریکا ، به عنوان یکی از ده جوان برجسته سال 1970 برگزیده شد.این جایزه از سال 1939 به مردان برگزیده در تمامی رشته ها اعطا می شد ،به شرط این که حداکثر سی و پنج سال سن بیشتر نداشته باشند.
الویس برای گذراندن تعطیلات آخر هفته به لوس آنجلس و از آنجا به پالم اسپرینگز پرواز کرد ، او در آنجا 3500 دلار دیگر بابت خرید اسلحه و تجهیزات مربوط به آن هزینه کرد.

1973
الویس وارد فرودگاه هونولولو شد و از آنجا او را با هلی کوپتر به Hawaiian village Hotel بردند . سپس او تمریناتش را با گروه موسیقی و خوانندگان کر که آنها هم بدانجا آمده بودند،آغاز کرد.

1975
گرد باد عظیمی در Mccomb ،می سی سی پی باعث تلفات فراوانی شد. کلنل از این حادثه برای ترغیب الویس برای یک تور کنسرت خیریه به نفع قربانیان استفاده کرد. این ترفند کلنل بود برای برگرداندن مجدد الویس به جاده ها و الویس هم موافقت کرد.

1977
بنا بر اصرار الویس ،دندانپزشکش مکس شاپیرو و نامزد وی در پالم اسپرینگز ازدواج کردند. الویس از لری گلر خواست تا مراسم عقد آنها را در همان جا جاری نماید ، وی تهیه حلقه ها را به عهده گرفت و جینجر هم ساقدوش عروس شد. الویس از این مو قعیت استفاده کرد برای اشاره به ازدواج قریب الوقوعش با جینجر.

مترجم:شانیا

 

عکسهای مربوط به این روز:

الویس در هونولولو هاوایی چنین روزی 9 ژانویه 1973

الویس در هونولولو هاوایی چنین روزی 9 ژانویه 1973

 

الویس در هونولولو هاوایی چنین روزی 9 ژانویه 1973

الویس در هونولولو هاوایی چنین روزی 9 ژانویه 1973

 

فایل تصویری مربوط به این روز:

ویدیو کلیپی از لحظه ورود الویس به فرودگاه هونولولو و استقبال مردم چنین روزی 9 ژانویه 1973

About The Author

Number of Entries : 333
Scroll to top