شما اينجا هستيد: Home » گاه شمار » اکتبر » گاه شمار30 اکتبر در زندگی الویس پریسلی

گاه شمار30 اکتبر در زندگی الویس پریسلی

گاه شمار30 اکتبر در زندگی الویس پریسلی:

1954
الویس، اسکاتی و بیل در ایگل نست برنامه اجرا کردند، کلوب شبانه ای در بالاتر از رختکن در مجتمع کلیر پول.
اسکار دیویس، که در آن زمان برای کلنل تام پارکر کار میکرد در شو حضور داشت.
1955
الویس به خانه جدیدش در گت ول بازگشت، چرا که او مجبور بود برای آخرین بار درهفته آینده به استودیو سان برود. آنها مجبور بودن قسمت دیگر صفحه Trying To Get To You را ضبط کنند. اما پس از چند بار تلاش بر روی آهنگ When It Rains It Really Pours کار را تعطیل کردند؛ احتمالا به خاطر اینکه قرارداد الویس در حال فروش بود.
1956
الویس و دوستان پس از اقامت در شهر نیویورک با قطار به ممفیس بازگشت.
1960
الویس پس از سفر با اتوبوس به نشویل او به همه نوازندگان معمول نشویل و خوانندگان پشتیبان ملحق شد. آنها سخت و مشتاقانه کار میکردند و الویس نه تنها آلبوم خود His Hand In Mine را تکمیل کرد، بلکه تک آهنگ Surrender را نیز ضبط کرد. با این حال الویس از ترانه Crying In The Chapel راضی نبود، به طوری که این آهنگ 5 سال بعد منتشر شد.

1969
الویس به لاس وگاس پرواز کرد. او توسط یک مقاله نویس به نام رونا بارت مورد توجه قرار گرفت. رونا در ستون خود نوشت: «همه اظهار نظر میکنند که الویس پریسلی این روزها چقدر خوب به نظر میرسد در حالی که او در هتل بین المللی لاس وگاس سرگرم خوشگذرانی میباشد “.
پاسخ الویس این بود: “این چیزی است که یک ازدواج بد برای شما به ارمفان آورده”
1976
این دومین شبی بود که نوازندگان با هم در اتاق جنگل روم برای یک جلسه ضبط برای RCA گرد هم امده بودند. آنها دو آهنگ بدون کلام ضبط کردند در حالی که منتظر الویس بودند تا بیاید. در نهایت الویس آمد، اما فقط برای یک مدت کوتاه در حالی که منتظر تحویل یک محموله (موتورسیکلت) از هارلی دیویدسون بود. سپس الویس به آنها اصرار کرد تا دوری با موتورش در جلوی خانه تا خانه لیندا در گوشه بزنن. پس از آن الویس دوباره در اتاق جنگل روم آمد، اما حالا او یک مسلسل دستی تامپسون در دست داشت تا با آن بازی کند. در نهایت، تقریبا صبح بود که الویس از گروه عذرخواهی کرد و گفت که حال و حوصله درستی برای ضبط آهنگ ندارد. بنابراین جلسه ضبط کنسل شد.
الویس مقدمات رفتن به خانه را برای همه نوازندگان فراهم کرد، حتی تا آنجا پیش رفت که جی دی سامنر لیموزین سفید خود را داد تا با آن به نشویل بازگردد.

فایلهای صوتی مربوط به این روز:

فایل صوتی از ترانه Surrender ضبط شده چنین روزی 30 اکتبر 1960

 

فایل صوتی از ترانه Crying in The Chapel ضبط شده چنین روزی 30 اکتبر 1960

About The Author

Number of Entries : 333
Scroll to top