شما اينجا هستيد: Home » گاه شمار » دسامبر » گاه شمار20 دسامبر در زندگی الویس پریسلی

گاه شمار20 دسامبر در زندگی الویس پریسلی

گاه شمار20 دسامبر در زندگی الویس پریسلی:

1957
در چنین روزی در سال 1957، الویس دفترچه اعزام به خدمت اجباری خود را دریافت کرد و پس از آن به استودیو ضبط SUN رفت .غروب همانروز وی به نشویل رفت تا خود شخصا هدیه کریسمس مدیربرنامه اش کلنل پارکر را برایش ببرد .هدیه یک اتوموبیل اسپورت Isetta قرمز رنگ بود .
1958
در چنین روزی در سال 1958 الویس در نتیجه مانورهای اجرایی به Bad Nauheim بازگشت . ‘ الیزابت استفانیاک’ به او قول داده بود که برایش کار کند و به عنوان منشیش به او در زمینه حجم بالایی از نامه هایی که هواداران الویس برایش فرستاده بودند یاری رساند . این تعداد عظیم از نامه ها توسط کلنل پارکر برای الویس به آلمان فرستاده شده بود.
1961
در چنین روزی در سال 1961 ، اصل عکاسی فیلم Kid Galahad کامل شد.
1962
در چنین روزی در سال 1962 ، در نخستین شب ، الویس به پریسیلا مقداری قرص داد تاوی بتواند بخوابد. دارویی که سبب شد پریسیلا 2 روز بخوابد . بقیه تعطیلات پریسیلاصرف بازدید از محلهایی شد که الویس در آنجاها بزرگ شده بودمثل رفتن به سینما در سالن Memphian و صرف شام در رستوران Chenault’s Drive-In.
1966
در چنین روزی در سال 1966. الویس دو اسب خرید ، یکی از آنها هدیه کریسمسش به پریسیلا بود و دیگری را برای نامزد ‘جری شیلینگ ‘ بنام ‘سندی کاولو’ خریداری نمود . بدینوسیله قصد داشت کاری کند که پریسیلا در سوارکاری همراهی داشته باشد .
1967
در چنین روزی در سال 1967 ، الویس یک ساعت مچی طلای تقویم دار مارک Accutron را به قیمت 595 دلار برای مدیر برنامه اش کلنل پارکر خریداری کرد. یکی دیگر از همان ساعت را هم برای ‘تام دیسکین ‘ خرید . در همین روز الویس یک پیانوی جدید بزرگ هم برای گریسلند خرید .
1968
در چنین روزی در سال 1968 ، الویس با پرواز به شهرش ممفیس بازگشته و صبح زود به آنجا رسید . غروب همانروز هم طبق معمول عادت همیشگی که تقریبا هرشب در طی اقامتش در ممفیس به آن می پرداخت، به سینمارفت .
1970
در چنین روزی در سال 1970، الویس در ساعت 2:17 صبح به لوس آتجلس رسید و بدلیل حالت کهیری که بر روی صورت و گردنش بوجود آمده بود به دکتر مراجعه کرد . راش سرخرنگی که به احتمال زیاد میبایستی حساسیت ناشی از داروهایی بوده باشد که وی برای مشکل عفونت چشمش مصرف میکرد و با خوردن شکلات در پرواز شدت یافته بود . بعداز ظهر همانروز الویس به جری توضیح داد که میخواهد به واشینگتن بازگردد. جری در پاسخ اعتراض کرد، چراکه می بایستی برای کار به کالیفرنیا بازمیگشت . بنابراین الویس به او اجازه داد که با سونی وست تماس بگیرد و از او بخواهد برای دیدن آنان به واشینگتن بیاید . او به سونی اختیار داد که به ورنون و پریسیلا خبر بدهد که حال الویس خوبست اما سونی نمی بایستی به آنها اطلاع می داد که الویس کجاست. الویس در پرواز بعدیش نامه ای برای پرزیدنت نیکسون رییس جمهور وقت نوشته و آمادگی خودش را جهت خدمت رسانی در راستای تلاشهای اداره مبارزه با قاچاق و مصرف مواد مخدر ، به وی اعلام کرد .

مترجم: فیروزه

 

عکسهای مربوط به این روز:

الویس در حالیکه برگه اعزام به خدمت سربازی را دریافت کرده چنین روزی 20 دسامبر 1957

الویس در حالیکه برگه اعزام به خدمت سربازی را دریافت کرده چنین روزی 20 دسامبر 1957

 

الویس در حالیکه برگه اعزام به خدمت سربازی را دریافت کرده چنین روزی 20 دسامبر 1957

الویس در حالیکه برگه اعزام به خدمت سربازی را دریافت کرده چنین روزی 20 دسامبر 1957

About The Author

Number of Entries : 333
Scroll to top