شما اينجا هستيد: Home » گاه شمار » سپتامبر » گاه شمار 17 سپتامبر در زندگی الویس پریسلی

گاه شمار 17 سپتامبر در زندگی الویس پریسلی

گاه شمار 17 سپتامبر در زندگی الویس پریسلی:

1954
با توجه به گفته کارل پرکینز الویس در بتل اسپرینگز که نه چندان دور از جکسون بود برنامه اجرا کرده است. این در ورزشگاه دبیرستان اتفاق افتاد و همه دختران شیفته و دیوانه شدند. پس از اجرا، کارل و الویس در مورد امکان این که کارل در استودیوی سان آواز بخواند با هم بحث و گفتگو کردند. الویس نمی دانست که آیا سام به خواننده دیگری نیاز دارد یا نه، اما با این حال پرکینز از استودیوی سان در ماه آینده دیدن کرد.
1955
الویس در سالن دبیرستان توماسویل کارولینای شمالی برنامه اجرا کرد.
1957
الویس از دیویی فیلیپس در WHBQ دیدن کرد.
1962
فیلمبرداری در استودیویMGM در هالیوود از سر گرفته شد. و الویس یک مصاحبه طولانی با لوید شیرر در سر صحنه انجام داد.
الویس از همه دوستان دور و برش صحبت کرد. او بیان کرد: “مهم اینه که خودتون رو با افرادی احاطه کنید که می توانن به شما حتی یک خوشحالی کوچک هدیه کنن.” او همچنین در مورد علاقه اش درباره مطالعه فلسفه صحبت کرد و اعلام کرد که او را دوست داشته یک دکتر شود و اغلب متون پزشکی را میخواند. او گفت که درباره ایجاد هر گونه تغییرات عمده ای در زندگی حرفه اش مردد میباشد ( “اگر من می تونم مردم را با کارهایی که انجام میدم سرگرم کنم، خب، آدم احمقی هستم که اگه اینکار رو خراب کنم”)، اما در همین زمان علاقه اش را در کاوش مسیرهای جدید را هم اعلام کرد.
1974
به مدت 10 روز الویس چیزهای زیادی برای دوستان، خانواده، کارکنان و غریبه ها خریداری کرد. بیشتر اتومبیل، اما یک تریلر کامل برای پسر دایی خود بیلی اسمیت خرید تا با آسایش در زمینهای گریس لند زندگی کند.

About The Author

"JilVis"

Number of Entries : 1216
Scroll to top