شما اينجا هستيد: Home » گاه شمار » فوریه » گاه شمار 11 فوریه در زندگی الویس پریسلی

گاه شمار 11 فوریه در زندگی الویس پریسلی

گاه شمار 11 فوریه در زندگی الویس پریسلی:
1955
الویس دو بار در این روز برنامه اجرا کرد. بار اول در ورزشگاه آرنا، کارلزبد، نیومکزیکو در ساعت 4 بعد از ظهر و پس از آن در شب در هابز، نیومکزیکو .
1956
الویس در ساعت 8 شب در برنامه Stage Show در استودیو CBS ، در شهر نیویورک اجرا داشت. برای سومین حضور الویس در نهایت استودیو CBS به واسطه فشار استیو شول تسلیم شد و اجازه داد الویس آهنگهای Heartbreak Hotel و Blue Suede Shoes را اجرا کند.
1957
از الویس در صحنه ی “بار” مربوط به فیلم Loving You فیلمبرداری شد، که در آن قسمت، اراذل و اوباش حسود محلی با خواننده ای به نام دیک ریور دعوا میکنند. که قطعا همانند زندگی واقعی اش، برای دوست دختران آنان جذبه داشته است.
1958
الویس آهنگهای موسیقی فیلم را از ساعت 1 ظهر تا 9:55 شب در استودیو صدا پارامونت ضبط کرد. او آهنگ Steadfast, Loyal And True را دوباره ضبط کرد و بر روی آهنگ Danny کار کرد، که هنوز هم یکی از گزینه ها مورد استفاده برای عنوان فیلم بود ، درصورتیکه قرار بود نام فیلم A Stone For Danny Fisher باقی بماند.
1959
یکی از کارمندان یک شرکت فیلمسازی آلمان به خانه الویس آمد و تلاش کرد الویس را متقاعد کند تا فقط یک آهنگ در فیلم آتی بخواند. الویس توضیح داد که او در انجام هر کاری که ممکن است باعث رنجش بخشی از همرزمانش شود، تردید دارد. در ادامه، او نگرانی تقریبا یکسانی را نیز درمورد رنجش طرفداران ابراز کرد ، وقتی که او قادر دادن امضاء نیست.
1960
الویس درجه کامل گروهبانی خود را دریافت کرد و با برپایی یک مهمانی جشن گرفت.
1966
الویس برای پیش تولید فیلم Spinout به استودیو MGM فراخوانده شد.

مترجم: علیرضا

 

عکسهای مربوط به این روز:

الویس در برنامه Stage Show در استودیو CBS ، در شهر نیویورک چنین روزی 11 فوریه 1956

الویس در برنامه Stage Show در استودیو CBS ، در شهر نیویورک چنین روزی 11 فوریه 1956

 

فایلهای تصویری مربوط به این روز:

ویدیو کلیپی از اجرای زنده ترانه Heartbreak Hotel از سومین اجرای الویس در برنامه Stage Show در استودیو CBS ، شهر نیویورک چنین روزی 11 فوریه 1956

ویدیو کلیپی از اجرای زنده ترانه Blue Suede Shoes از سومین اجرای الویس در برنامه Stage Show در استودیو CBS ، شهر نیویورک 60 چنین روزی 11 فوریه 1956

ویدیو کلیپی از صحنه ی درگیری در “بار” مربوط به فیلم Loving You فیلمبرداری شده در چنین روزی 11 فوریه 1957

فایلهای صوتی مربوط به این روز:

فایل صوتی ترانه Danny ضبط شده در استودیوی صدا پارامونت چنین روزی 11 فوریه 1958

About The Author

Number of Entries : 333
Scroll to top