شما اينجا هستيد: Home » مناسبتها » هفته الویس 2016

هفته الویس 2016

همه چیز درباره هفته الویس در سال 2016 را در اینجا ببینید:

 

 

خلاصه ای از برگزاری رویداد هفته الویس در ممفیس :

هر سال در ماه آگوست ، عاشقان و طرفداران الویس پریسلی  از تمامی جهان برای برگزاری هفته الویس گرد هم می آیند . شهر ممفیس در این زمان شاهد ورود جمع کثیری از دوستداران وی است که بخاطر موسیقی ، فیلم و آثار بجا مانده از الویس بدین شهر  آمده اند . هفته الویس همیشه شامل برگزاری رویدادهایی مانند همایش روسای کلوپ هواداران الویس، همایش مهمانان گریسلند ، مسابقه گزینش نهایی هنرمندان الویسی ، شبی با شمعهای افروخته بیاد الویس و کنسرتهای معروفش ، پای صحبت دوستان وی ، رقصها و بسیاری واقعه هنری دیگر است .

سنگ بنای تمامی وقایع هر ساله هفته الویس پریسلی گردهمایی شبی با شمعهای افروخته بیاد الویس ، میباشد . این رویداد همیشه بهنگام غروب آفتاب روز پانزدهم آگوست در ممفیس آغاز شده و تا خود صبحگاه روز شانزدهم در حالی ادامه می یابد که دوستداران و طرفداران این خواننده بزرگ هریک با در دست داشتن شمعی افروخته تمامی مسیر را تا مدیتیشن گاردن و مزار الویس ، پیاده طی می نمایند . . شرکت کنندگان در مراسم شمعهای افروخته بیاد الویس در تجمعات ده ها هزار نفری در بلوار الویس پریسلی گرد هم آمده و تمامی آن شب را به شنیدن نوای موسیقی وی ، یاد آوری حضور الویس و لذت بردن از خاطره هایش  که توسط هوادارانش در تمامی طول خیابان به تصویر کشیده شده ، مشغول میشوند .

چه کسی برای شرکت دراین مراسم هفتگی برنامه ریزی کرده باشد و چه بتواند تنها یک آخرهفته طولانی را در این مراسم حضور یابد ، دستاوردی برای همه طرفداران الویس در این مراسم هفتگی وجود دارد . موسسات تجاری محلی در ممفیس در این مراسم شرکت جسته و خدماتی دارای تخفیف را در زمینه اقامت ، صرف شام و جاذبه های دیگر آن ارائه میدهند .

 

ELVIS-WEEK-2016

 

چهارشنبه 10 آگوست 2016

هفته الویس همه سال از 10 تا 16 آگوست برگزار میشود.
در این هفته دوستداران الویس در سراسر دنیا گرد هم می ایند و ممفیس شاهد گردهمایی جمع بزرگی از طرفداران الویس پریسلی است که با بزرگداشت موسیقی و فیلم ، میراث او را گرامی میدارند.
هفته الویس شامل رویدادهایی از جمله کنسرتهای ویژه ، مراسم رقص و مراسم روشن کردن شمع و بسیاری دیگر میباشد.

 

پنجشنبه 11 آگوست 2016

امسال مراسم هفته الویس برای سی و نهمین سالگرد درگذشت آیکون موسیقی جهان الویس پریسلی برگزار میشود. که تا حدودی این مراسم، مقدمه و ارزیابی انتظاراتی هست که برای بزرگداشت مراسم مهم چهلمین سال درگذشت الویس در سال 2017 میباشد. با این حال، جشن و کنسرت ها و هیت های امسال نشان دهنده یکی از گسترده ترین و جذاب ترین مراسم در سال های اخیر است.
نکات برجسته برنامه هفته الویس در سال 2016

پنجشنبه 11 آگوست

Elvis Presley Memorial Trauma Center
در ساعت 10 صبح دوستداران الویس میتوانند در تور سالیانه تروما سنتر الویس پریسلی شرکت کنند که مهمان حاضر نوربرت پوتمن نوازنده بیس میباشد که درباره زمانی که با الویس کار میکرد صحبت میکند.پس از آ دوستداران میتوانم وارد مرکز درمانی و مذهبی شوند.( Regional Medical Center)
Designing for the King
در ساعت 1 بعد از ظهر در صحنه اصلی گریسلند، به میزبانی تام براون ، در رابطه با مفهوم مد، سبک و دکور و مجموعه ای از گرایشها و سبک جدید الویس سخنرانی خواهد شد. مهمانان این مراسم هال لنسکی از برادران لنکسی و لاول هیز جواهرفروشی که صدها قطعه جواهر سفارشی برای ساخته است و طراح داخلی گریسلند بیل ایوبنکس می باشد.
Ultimate Elvis Tribute Artist Contest Semifinal Round
مرحله نیمه نهایی مسابقه بزرگترین هنرمندان مقلد الویس
در ساعت 7 شب در اورفیوم در این مرحله تعداد هنرمندان به 20 نفر از بهترین هنرمندان مقلد الویس در جهان محدود خواهد شد. فینالیست در پایان شو اعلام خواهند شد، مسابقه قهرمانی در تاریخ 12 آگوست در اورفیوم برگزار خواهد شد.

 

جمعه 12 آگوست 2016

در ساعت 10 صبح در صحنه اصلی الویس ویک گریسلند، تاثیر الویس بر موسیقی، فرهنگ پاپ و جامعه از زمان اولین آهنگش مورد مطالعه، تجزیه و تحلیل قرار میگیردو این سمپوزیوم گریس لند “الویس 101” نام گرفته است که کارشناسان از مناطق مختلف دور هم جمع میشوند. مهمان عبارتند از: نویسنده و زندگینامه نویس الویس پیتر گورالنیک، که درباره کتاب اخیر خود به نام Sam Phillips: The Man Who Invented Rock ‘n’ Roll (سام فیلیپس: مردی که راک اند رول را خلق کرد) صحبت میکند و دکتر چارلز هیوز، مدیر مرکز ممفیس در کالج رودز و استاد کلاس “الویس پریسلی و امریکا”؛ و جان جکسون و ارنست یورگنسن از سونی میوزیک.
The Sound and Soul of Memphis
در ساعت 7 شب در صحنه اصلی الویس ویک گریسلند، کنسرتی در تجلیل از صدا و موسیقی زادگاه الویس، ممفیس برگزار خواهد شد. اجراکنندگان شامل گروه ممفیس جونز ، تد تورس مارتین و براندون کانینگ میباشند.

 

شنبه 13 آگوست 2016

Elvis Presley 5K Run
در ساعت 8 صبح در گریسلند برنامه Elvis Presley 5K Run شروع خواهد شد که شامل مهمانی و مسابقه و غذا و موسیقی زنده خواهد بود.
The Auction at Graceland
در ساعت 2 بعد از ظهر در استودیو آرشیو گریسلند حراج آغاز خواهد شد که شامل موارد مخلتفی که در طول سالها جمع آوری شده خواهد بود مانند آیتم های متعلق به الویس ، هدیه داده شده توسط الویس و نوشته شده و استفاده شده توسط الویس و مواردی که برای تبلیغ و ترفیع سلطان راک اند رول ساخته شده همه اینها حراج خواهد شد.
Ultimate Elvis Tribute Artist Contest Finals
مرحله نهایی مسابقه بزرگترین هنرمندان مقلد الویس
در ساعت 7 شب در اورفیوم جوی سولیپک مجری برنامه مرحله نهایی مسابقه بزرگترین هنرمندان مقلد الویس خواهد بود که برنده این مرحله 20 هزار دلار پول نقد دریافت خواهد کرد و همچنین قرارداد و موارد دیگر.این شو نیز شامل اجراهایی از برنده سال قبل دیوید لی خواهد بود.

 

یکشنبه 14 آگوست 2016

Official Graceland Insiders Conference
از ساعت 9 صبح تا 2:30 بعد از ظهر در صحنه اصلی الویس ویک گریسلند،برنامه های مختلف و چند سمپوزیوم به میزبانی تام براون برگزار خواهد شد. که این شامل بخش های مختلف زندگی و کار الویس، پشت صحنه و نمایش ویدیو کلیپ های کمیاب و قطعاتی از فیلمایش و موارد دیگر خواهد بود .مهمان اصلی برنامه درامر اصلی الویس دی جی فانتانا، مریلین ریل تنها شاهد جلسه ضبط (الویس با جانی کش ، جری لوئیس ، کارل پرکنز) و همچنین باربارا سیمز کارمند سابق استودیو سان ، گروه The Sweet Inspirations و استل بران و ری واکر از گروه The Jordanaires میباشند.و قسمتی از برنامه درباره سی دی جدید Way Down In The Jungle Room میباشد.
George Klein’s Elvis Mafia Reunion
در ساعت 5 بعد از ظهر جورج کلاین شخصیت رادیو و تلویزیونی و دوست قدیمی و رازدار الویس میزبان گردهمایی رفقای الویس در خیابان بیل خواهد بود. و ضمن یادآوری خاطرات و داستانها، پاسخگوی سوالات نیز خواهد بود.
The Gospel Music of Elvis Presley
در ساعت 8 شب در صحنه اصلی الویس ویک گریسلند، این برنامه درباره موسیقی معنویی خواهد بود که الویس را تحت تاثیر قرار داد.این کنسرت شامل افراد: بیل بیز، دانی سامنر، لری استریکلند و اد هیل، از اعضای سابق گروه جی دی سامنر و استمپز؛ تری بلک وود، دارل تونی و لین رویس تیلور تری بلک وود و The Imperials ؛ به علاوه نوازندگان اندی چایلدز و تری مایک جفری.

 

دوشنبه 15 آگوست 2016

Conversations on Elvis: Elvis Co-Stars
در ساعت 9 صبح در صحنه اصلی الویس ویک گریسلند، همبازی های الویس در فیلم Spinout وارن برلینگر و سلست یارنال در فیلم Live a Little, Love a Little و کریستوفر ریوردان در فیلم های Viva Las Vegas و Clambake درباره تجارب خود با میزبان برنامه تام براون بحث خواهند کرد.
An Afternoon with Elvis’ Piano Man, Glen D. Hardin
در ساعت 2 بعد از ظهر در صحنه اصلی الویس ویک گریسلند، گلن هاردین عضو گروه TCB الویس و موسیقیدان اندی چایلدز داستان های خود را درباره الویس بازگو میکنند. گلن هاردین نوازنده پیانو گروه الویس پریسلی در استودیو و بر روی صحنه بین سالهای 1970 تا 1976 با اندی چایلدز برنامه اجرا خواهد کرد.
Ronnie McDowell book signing
در ساعت 4:30 بعد از ظهر در صحنه اصلی الویس ویک گریسلند، خواننده رونی مک داول نسخه هایی از زندگینامه خود را به نام Bringing It to You Personally امضا میکند.
Candlelight Vigil
در ساعت 8:30 شب در درب گریسلند، پس از مراسم افتتاحیه در دروازه اصلی، طرفداران میتوانند با حمل شمع در جلوی خانه به طرف مسیر آرامگاه الویس بروند و یاد او را در آرامش گرامی بدارند.

 

 

About The Author

"JilVis"

Number of Entries : 1214
Scroll to top