شما اينجا هستيد: Home » الویس شناسی » زندگینامه الویس پریسلی قسمت اول

زندگینامه الویس پریسلی قسمت اول

زندگینامه الویس پریسلی قسمت اول

مختصری در باره والدین الویس

 

Vernon Elvis Presley – پدر الویس

ورنون الویس پریسلی پدر الویس آرون پریسلی در 10 آوریل 1916 بدنیا آمد.در 17 ژوئن 1933 با مادر الویس ازدواج کرد.پس از فوت مادر الویس او یکبار دیگر با بیوه زنی ثروتمند به نام Davada (Dee) Mae(Elliott) Stanley ازدواج کرد.ورنون پریسلی در26 ژوئن 1979 درگذشت.

 

Gladys Love Smith– مادر الویس

گلادیس لاو اسمیت مادر الویس و همسر ورنون پریسلی در سال1912 در خانواده ای فقیر بدنیا آمد.در 17 ماه ژوئن 1933 با ورنون پریسلی ازدواج کرد و در سال 1935 الویس را بدنیا آورد.او در 14 آگوست 1958 در سن 46 سالگی بر اثر بیماری قلبی درگذشت.

 

bioghraphy-1

آشنایی ورنون و گلادیس

ورنون پریسلی در سال 1933 در یک کلیسا کار میکرد.روزی وقتی همه مردم برای دعای روز یکشنبه در کلیسا گرد هم آمده بودند ورنون متوجه دختر زیبایی شد که اوهم برای دعا به کلیسا آمده بود و با تمام وجود عاشق اوشد. این دختر کسی نبود جز گلادیس لاو اسمیت. گلادیس4 سال بزرگتراز ورنون بود. بااین حال آنها تصمیم گرفتند با هم ازدواج کنندچون عاشقانه یکدیگر را دوست داشتند.ورنون خانه ای در شهر تپولو میسیسیپی ساخت و آنها زندگی مشترکشان را آغاز کردند. هر دو آنها بسیار فقیربودند و مجبور بودند برای گذران زندگی سخت کار کنند.گلادیس در روز 14 ساعت کار میکرد که واقعا خسته کننده بود. جالب اینجاست که گلادیس در ساعات پایانی کارش برای اینکه بتواند خستگی کار را تحمل کند آواز میخواند….(و بعید نیست که الویس این ذوق و هنرش را از مادر به ارث برده باشد) ورنون اما عاجز از پیدا کردن کار ثابت با در آمد مکفی بود و گاه گاهی هم به کار های غیر قانونی دست میزد که باعث ایجاد مشکلات بیشتر برای آنها میشد…….دوسال پس از ازدواجشان در 8 ژانویه 1935 دراین خانواده فقیر دو کودک دوقلوبنامهای : الویس آرون و جسی گارون بدنیا آمدند که جسی گارون در بدو تولد در گذشت …..

About The Author

"JilVis"

Number of Entries : 1216
Scroll to top