شما اينجا هستيد: Home » الویس شناسی » خانواده » لیزامری پریسلی

لیزامری پریسلی

“لیزامری پریسلی” تنها فرزند “الویس” و پریسیلا در 1 فوریه 1968 در ساعت 5 بعدازظهر در بیمارستان بابتیست مموریال شهر ممفیس تنسی با وزن 6 lbs & 15 ox توسط دکتر ترومن متولد شد. همانروز “الویس” در جواب خبرنگاران که برای تیتر نشریه های خود دنبال یک تیتر جنجالی بودند گفت: تیتر بزنید: “الویس خوشبخترین مرد دنیاست”

liSA

 

“لیزامری” همیشه عزیزترین فرد و نور چشم  پدرش “الویس” بود.؛الویس” ، لیزا را بسیار دوست میداشت و او را با القابی همچون : Injun, Yisa ,  Buttonhead صدامیکرد. لیزا دوران کودکی خود در گریسلند را مانند یک شاهزاده افسانه ای زندگی میکرد و هر چیز که اراده میکرد توسط پدرش  فراهم میشد.

درسال 1973 وقتی پریسیلا از “الویس” جدا شد ، لیزا اوقات خود را بین پدر و مادرش تقسیم کرد. او گاهی در لس آنجلس نزد مادر خود بود و گاهی به گریسلند و کنار پدرش می آمد. الویس شخصا با هواپیمای شخصی خود – که آن را هم به نام دختر عزیزش –لیزامری- نامیده بود – به لس آنجلس پرواز میکرد و  هر بار هدیه های گرانقیمتی مثل پالتو مینک ، عروسک سخنگو و ماشین باطری دا برای او هدیه میبرد.

 

بعد از فوت الویس ، “لیزا” دیگر هیچگاه روی خوش در زندگی به خود ندید.خلا نبودن پدر  روز به روز از او دختری منزوی و افسرده میساخت.از طرفی آدم ربایان چندین بار قصد کردند که “لیزا” را به قصد اخازی بربایند.به همین دلیل پریسیلا، “لیزا” را به یک مدرسه شبانه روزی قدیمی و اشرافی در میدفیلد سامرست در انگلستان فرستاد.جایی که به قول خودش مثل یک دژ محکم بود و خیال پریسیلا را از شر آدمربایان راحت میکرد! نوجوانی “لیزا” دورانی سراسر غم و اندوه بود.رابطه های مادرش  با مردی به نام مارکو گاریبالدی و برادر ناتنی که حالا به خانواده آنها اضافه شده بود ، “لیزا” را از درون متلاشی میکرد.”لیزا” به ناچار مانند پدرش به مصرف داروهای آرامبخش روی آورد و حتی چند وقتی در بیمارستان اعصاب و روان بستری گردید.

 

“لیزا” در 10 مارس 1988 در سن 20 سالگی با موسیقیدانی به نام دنی کئو ، ازدواج نمود. زندگی مشترک آنها تا آوریل 1994 ادامه داشت. حاصل این ازدواج 2 فرزند بود: دخترش (دنیل رایلی) که در 29 ماه می 1989 متولد شد و پسرش ( بنجامین استورم) که در 22 اکتبر 1992 متولد شد.

لیزا بعد از جدایی از شوهرش دو ازدواج ناموفق با مایکل جکسون و سپس نیکولاس کیج داشت.

“لیزا” برای بار چهارم در ژانویه 2006 در ژاپن و با آئین ژاپنی ، با موسیقیدانی به نام مایکل لاکوود ازدواج کرد و از اون صاخب دو دختر دوقلو به نامهای فاینلی و هارپر شد.

 

لیزا در عرصه هنر:

“لیزامری” که از کودکی نزد “الویس” به آموختن موسیقی پرداخت ، امروز یک ترانه سرا ، آهنگساز و خواننده موفق است و تاکنون دو آلبوم  به نام:To Whom It May Concern و Now What ارائه داده است.

About The Author

"JilVis"

Number of Entries : 1216
Scroll to top