شما اينجا هستيد: Home » گاه شمار » سپتامبر » گاه شمار 5 سپتامبر در زندگی الویس پریسلی

گاه شمار 5 سپتامبر در زندگی الویس پریسلی

گاه شمار 5 سپتامبر  در زندگی الویس پریسلی:

1955

الویس در سنت فرانسیس کانتی فیر و لایواستاک شو جامبری، ورزشگاه اسمیت ، فارست سیتی، آرکانزاس برنامه اجرا کرد. الویس بعنوان کار اصلی در یک تور 5 روزه با جانی کش، باد دکلمن، فلوید کرامر و ادی باند بود. اما در سال 1954 الویس یک بار برای ادی باند تست ناموفقی داد. گلادیس پریسلی پشت تریلری که الویس بر روی آن برنامه اجرا میکرد، نشسته بود.

1956

جلسه ی ضبطی در  استودیو صدا کمپانی فاکس قرن بیستم برای فیلم Love Me Tender برگزار شد. الویس به کار صدا بر روی برای یک آهنگ جدید، Let Me، و ورژن دیگری از آهنگ Poor Boy ادامه داد.

1957

الویس کارش را با آلبوم کریسمس خود که استیو شولز آن یک زمانی می خواست، شروع کرد. همه اینها  در رادیو ریکوردرز اتفاق افتاد و او همچنین 3 ترانه برای انتشار تک آهنگ ضبط کرد. از جمله Treat Me Nice. نوازندگان معمول هالیوود نیز از ساعت 12 ظهر تا 8 شب به  ملی کرخام و گروه Jordanaires  ملحق شدند.

1962

عکسبرداری اصلی در ترمینال مونوریل در نمایشگاه جهانی سیاتل آغاز شد. کرت راسل بسیار جوان بخشی از صحنه بود. او مجبور بود به ساق پای الویس ضربه بزند.

1970

پس ازهمه مشکلات و تهدیدات، الویس سعی کرد دوباره کل گروه را جمع جور کند. بنابراین او سعی کرد دستبند آیدی دار طلا برای همه بچه ها بسازد درحالیکه نام مستعارشان در پشت آن باشد. هزینه آن 1486 دلار و 50 سنت شد  و طلا و جواهرها از سول شوارتز و لی ابلسر در بورلی هیلز خریداری شد.

1975

در اوایل این هفته الویس در بیمارستان بستری شد. با توجه به گفته دکتر نیک نه تنها برای خستگی و مهم تر ازهمه، برای حالت افسردگی ذهنش، مشکلات روده و معده، کبد و کلسترول بالا. دو نفر از پرستاران توافق کردند که از الویس 24 ساعته مراقبت کنند. برای این مراقبت های ویژه، الویس یک اتومبیل پونتیاک بخاطر توجه ویژه خانم Cocke به بیمارستان تحویل داد.

1976

الویس در مرکز مدنی استیت فیر می سی سی پی ، جکسون، می سی سی پی برنامه اجرا کرد.

 

عکسهای مربوط به این روز:

الویس و کرت راسل در نمایشگاه جهانی سیاتل چنین روزی 5 سپتامبر 1962

الویس و کرت راسل در نمایشگاه جهانی سیاتل چنین روزی 5 سپتامبر 1962

 

الویس در مرکز مدنی استیت فیر می سی سی پی ، جکسون چنین روزی 5  سپتامبر 1976

الویس در مرکز مدنی استیت فیر می سی سی پی ، جکسون چنین روزی 5 سپتامبر 1976

 

فایلهای صوتی مربوط به امروز:

فایل صوتی از ترانه Let Me ضبط شده در استودیو صدای کمپانی فاکس قرن بیستم چنین روزی 5 سپتامبر 1956

فایل صوتی از ترانه Treat Me Nice ضبط شده در رادیو ریکوردرز چنین روزی 5 سپتامبر 1957

About The Author

Number of Entries : 333
Scroll to top