شما اينجا هستيد: Home » گاه شمار » دسامبر » گاه شمار4 دسامبر در زندگی الویس پریسلی

گاه شمار4 دسامبر در زندگی الویس پریسلی

گاه شمار 4 دسامبر در زندگی الویس پریسلی:

1954
در چنین روزی در سال 1954، الویس در سالن بزرگ همایشهای شهرداری در Hayride ایالت لوییزیانا واقع در شروپورت برنامه اجرا کرد.
1955
در چنین روزی در سال 1955 ، الویس در تاتر لیریک واقع در ایندیاناپولیس ایالت ایندیانا برنامه ای اجرا نمود که بعنوان مکمل یک برنامه سرگرم کننده بود. ضمنا این تاریخ نخستین روز دوره چهارروزه قرارداد اجرای وی در شوی هنک اسنو بود .
1956
در چنین روزی در سال 1956 ، الویس و مرلین اوانس که یکی از هنروران لاس وگاس بود ، به استودیوی ضبط Sun رفتند . آنها در اواسط کار ضبط کارل پرکینز به استودیو وارد شدند. الویس هم آنجا ماند و به همراه کارل و جری لی لوییس که نوازنده پیانوی آن جلسه بود ، قدری شلوغ بازی کردند و نتیجه این همکاری بداهه که توسط ‘سم فیلیپس’ در آن روز ضبط گردید ، تبدیل به چیزی شد که اکنون به جلسه ضبط میلیون دلاری مشهور است .

1970
در چنین روزی در سال 1970 ، الویس و پریسیلا معامله منزل جدیدشان در شماره 144 مونو ویل را با پرداخت 339،000 دلار تمام کردند .این خانه به طور قابل توجهی بزرگتر از منزل آنان در ‘هیل کرست ‘ بود . در آن اتاق خوابهایی برای تمامی افراد گروه و همسرانشان وجود داشت و زمینهای اطراف آن نوعی احساس دنج بودن رابرای همه ایجاد میکرد. ضمنا الویس در آن تاریخ 7 گردن آویز دیگر با مدال TCB و جواهرات دیگری را از جواهری Schwartz and Ableser خریداری کرد.
1972
در چنین روزی در سال 1972 ، الویس به شهرش ممفیس بازگشته و تا شروع سال نو میلادی تقریبا هرشب در سالن Memphian حضور می یافت.

مترجم: فیروزه

 

عکسهای مربوط به این روز:

الویس در تاتر لیریک واقع در ایندیاناپولیس ایالت ایندیانا دسامبر 1955

الویس در تاتر لیریک واقع در ایندیاناپولیس ایالت ایندیانا دسامبر 1955

 

جری لی لوییس ، کارل پرکنز ، جانی کش ، الویس و مرلین اوانس در استودیوی سان چنین روزی 4 دسامبر 1956

جری لی لوییس ، کارل پرکنز ، جانی کش ، الویس و مرلین اوانس در استودیوی سان چنین روزی 4 دسامبر 1956

 

فایلهای صوتی مربوط به این روز:

فایل صوتی ترانه Paralyzed از الویس ضبط شده به همراه جری لی لوییس و کارل پرکنز ، در استودیوی سان چنین روزی 4 دسامبر 1956

دانلود

فایل صوتی ترانه I Shall Not Be Moved از الویس ضبط شده به همراه جری لی لوییس و کارل پرکنز ، در استودیوی سان چنین روزی 4 دسامبر 1956

دانلود

فایل صوتی ترانه I Just Can’t Make It By Myself از الویس ضبط شده به همراه جری لی لوییس و کارل پرکنز ، در استودیوی سان چنین روزی 4 دسامبر 1956

دانلود

About The Author

Number of Entries : 333
Scroll to top