شما اينجا هستيد: Home » گاه شمار » نوامبر » گاه شمار 2 نوامبر در زندگی الویس پریسلی

گاه شمار 2 نوامبر در زندگی الویس پریسلی

گاه شمار 2 نوامبر در زندگی الویس پریسلی:

 

1957

در چنین روزی در سال 1957 آهنگ ” Loving You” الویس پریسلی که در طرف B آلبوم ” Teddy Bear” وی قرارداشت ، مقام بیست و چهارم جدول موسیقی آن دوران را در بریتانیا به خود اختصاص داد.

1958

در سال 1958 در چنین روزی ، الویس پیش از شروع تمرینات اجرا ، ضیافتی را در هتل محل اقامتش برگزار نمود . او در آن ضیافت آواز خواند و برای مارگیت بورگین و دیگر دوستانش گیتار نواخت . در همان لحظات جمعیتی نیز در خیابان زیر محل اقامتش گرد آمده بودند . تقریبا همان موقع او تماسی هم از دی استنلی دریافت کرد که همسر یک افسر آمریکایی مقیم فرانکفورت بود . در این تماس دی از الویس دعوت کرد که شام را در منزلشان و به مراهی خانواده وی صرف کند . الویس دعوت دی را اجابت نکرد اما ورنون پدرش بعدها وقتی الویس مشغول اجراهای تمرینی خود بود ، دعوت دی را پذیرفت .

1961

در چنین روزی در سال 1961 ، الویس در جلسه ای در هیدن لاج محله آیدل وایلد ایالت کالیفرنیا شرکت کرد . این جلسه بمنظور متن خوانی فیلمنامه فیلم ” Kid Galahad ” برگزار گردید.

1962

در چنین روزی در سال 1962 فیلم الویس با عنوان “Girls! Girls! Girls!“به عنوان فیلم برگزیده انتخاب شد .

1963

در چنین روزی در سال 1963 تک آهنگ “Bossa Nova Baby” الویس پریسلی جایگاه سیزدهم را در جدول آهنگهای بریتانیا به خود اختصاص داد.

1969

در چنین روزی در سال 1969، الویس با پرواز به پالم اسپرینگز رفت.

1970

در چنین روزی در سال 1970، الویس پس از گذراندن تعطیلات آخر هفته در پالم اسپرینگز به لوس آنجلس بازگشت . او در چنین روزی یک عینک حفاظ دار مخصوص و دو عینک خارج از نسخه و دو فریم محکم طلا از فروشگاه ” اپتیک بوتیک” واقع در بورلی هیلز ، خریداری کرد .

1971

در چنین روزی در سال 1971 ، الویس با پرواز به ممفیس بازگشت تا مقدمات تور اجرایی قریب الوقوعش را فراهم سازد .

مترجم : فیروزه

 

About The Author

Number of Entries : 333
Scroll to top