شما اينجا هستيد: Home » گاه شمار » فوریه » گاه شمار 28 فوریه در زندگی الویس پریسلی

گاه شمار 28 فوریه در زندگی الویس پریسلی

گاه شمار 28 فوریه در زندگی الویس پریسلی:
1956
در ممفیس راننده ای با اتومبیل الدورادوی کانورتبل ( سقف متحرک ) الویس در پارکینگ یک گاراژ در مرکز شهر تصادف کرد.

1967
با توجه به تماس تلفنی دکتر نیک در روز قبل ، کلنل بسیار خشمگین بود از این که حتی نتوانسته بود تماس تلفنی با الویس حاصل نماید . او هشداری برای مارتی لکر که وظیفه اش باز نگه داشتن خطوط تلفنی بود ارسال کرد که در آن نوشته شده بود ” ما حداقل چند صد دلار در طی سه هفته اخیر برای تماسهای تلفنی هزینه کرده ایم ولی عملا هیچگونه اطلاعاتی به دست نیاورده ایم و باید به این موضوع خاتمه داده شود” و سپس در ادامه نوشته شده بود ” مسائل باید هر چه زودتر به وضوح مطرح شده و قرار دادی بسته شود ،چه شما خودتان حضور داشته باشید و چه کس دیگری ،باید یک قرار داد دقیق که رسمیت زمانی تام داشته باشد ،تنظیم گردد.”

1968
پریسیلا همراه با لیزا مری و جوانی اسپوزیتو (همسر جو )و دو دخترش وارد کالیفرنیا شدند.

1970
الویس درشوی سالانه تگزاس livestock , ،هوستون ،آسترو دام در ساعت 2 و 7:45 بعد از ظهر،برنامه اجرا کرد.تعداد جمعیت در شوی شب در حدود 43،614 نفر بود که رکوردی برای اجراهای داخل فضای بسته ی بازار مال فروشان در تمامی مناطق ، محسوب می شد. هنگامی که شایعات مربوط به شکست احتمالی ازدواجشان بالا گرفت ،پریسیلا با پروازی وارد آنجا شد تا در شوی روز بعد شرکت نماید.

1974
زمانی اندک قبل از این که الویس سفرهای خود را برای اجراهایش آغاز نماید ،با دکتری به نام “کانتون ” در بورلی هیلز ،جهت مشکل گلو یش ،دیداری داشت.

مترجم: شانیا

 

عکسهای مربوط به این روز:

الویس درشوی سالانه تگزاس livestock , ،هوستون ،آسترو دام چنین روزی 28 فوریه 1970

الویس درشوی سالانه تگزاس livestock , ،هوستون ،آسترو دام چنین روزی 28 فوریه 1970

About The Author

Number of Entries : 333
Scroll to top