شما اينجا هستيد: Home » گاه شمار » ژانویه » گاه شمار 21 ژانویه در زندگی الویس پریسلی

گاه شمار 21 ژانویه در زندگی الویس پریسلی

گاه شمار 21  ژانویه در زندگی الویس پریسلی:

1955
الویس در Nation Guard Armory شهر سیکستون، ایالت میسوری اجرایی داشت.
1956
الویس در سالن شهرداری شهر شروپورت در برنامه Louisiana Hayride اجرایی داشت. از آنجایی که باب نیل یک کار رادیویی جدید داشت و نمی توانست در تور آینده ماه فوریه شرکت کند و این نشانی از پایان ارتباط رسمی اش با الویس بود حالا این کلنل (تام پارکر) بود که کنترل کامل تمام جنبه های زندگی حرفه ای الویس را در دست داشت.
1957
در استودیو پارامونت الویس بر روی 2 نسخه از ترانه Loving You کار کرد : یک نسخه تند و دیگری آهسته . اما پس از گذشت 11 ساعت او همچنان از نتیجه کار راضی نبود.
1963
تولید فیلم جدید هال والیس، به نام Fun In Acapulco آغاز شد.
1969
الویس دوباره یکی دیگر از شب های طولانی را از ساعت 8 شب تا 4 صبح در استودیوی آمریکن در حال کار گذراند. او ترانه های Hey Jude و From A Jack To A King را ضبط کرد. اما اکثر وقتتش او مشغول ضبط مجدد قطعات آوازی بر روی آهنگهای قبلی بهمراه خوانندگان زن بود.
1974
الویس در اوایل صبح به لاس وگاس پرواز کرد.
1977
بالاخره الویس وارد نشویل شد اما بدون جینجر. تاخیر الویس به دلیل تلاشش برای متقاعد کردن او بود که به همراهش بیاید. بعد از ثبت نام در هتل شرایتون جنوبی، الویس به دلیل شکایت از گلو درد در اتاق خود ماند ، در حالی که نوازندگان در استودیو منتظر بودند، اما در واقع الویس به دلیل اینکه جینجر همراهش نبود حال خوبی نداشت.

مترجم: علیرضا

 

فایلهای صوتی مربوط به این روز:

فایل صوتی ترانه Loving You (نسخه تند و آهسته ) ضبط شده چنین روزی 21 ژانویه 1957

فایل صوتی ترانه Hey Jude ضبط شده در استودیو آمریکن چنین روزی 21 ژانویه 1969

About The Author

Number of Entries : 333
Scroll to top