شما اينجا هستيد: Home » گاه شمار » نوامبر » گاه شمار 20 نوامبر در زندگی الویس پریسلی:

گاه شمار 20 نوامبر در زندگی الویس پریسلی:

گاه شمار 20 نوامبر در زندگی الویس پریسلی:

1954
در چنین روزی در سال 1954 الویس در تالار گردهماییهای شهرداری Louisiana Hayride در شروپورت اجرا داشت .
1955
در چنین روزی در سال 1955 ، الویس با هواپیما به ممفیس بازگشت .
1956
در چنین روزی در سال 1956، الویس که به شهرش ممفیس بازگشته بود با ‘نیک آدامز‘ بطور ناشناس به موتور سواری رفتند . در ساعات پایانی همانشب هم آنها همگی در یک سالن تاتر خصوصی بنام Loew’s State Theater که فیلم Love Me Tender الویس را پخش میکرد حضور یافتند . در پایان فیلم وقتی صحنه مرگ کاراکتر شخصیت الویس پخش شد ، بنظر میرسید مادرش گلادیس داشت گریه میکرد .
1972
در چنین روزی در سال 1972 ، الویس برای اعلام مجدد پخش تلویزیونی ماهواره ای کنسرتش ، در یک کنفرانس خبری در هتل Hawaiian Village شرکت کرد .زمان موعود برگزاری کنسرت ، روز چهاردهم ژانویه 1973 اعلام شد و قرارشد شب قبل از آن یک جلسه سان چک رسمی در برابر حضار و علاقمندان بصورت زنده اجرا گردد. بر اساس اعلانات کنفرانس خبری لاس وگاس ، این کنسرت الویس بدلیل القائات سرمقاله نویس نشریه هونولولو ‘ادی شرمن ‘ تبدیل به یک کنسرت خیریه میشد . وی قبلا پیشنهاد کرده بود که عواید کنسرت الویس به انجمن سرمایه گذاری برای سرطان تحت عنوان Kui Lee تعلق گیرد . در اینجا الویس با پرداخت یک چک 1000 دلاری نخستین اعانه را به آن انجمن اهدا کرد .
1973
در چنین روزی در سال 1973 ، الویس در نمایشی در سالن Memphian حضور یافت .
1974
در چنین روزی در سال 1974، الویس به همراهی لیندا تامپسون به پالم اسپرینگز بازگشت . ‘وویس’نیز برای هفته شکر گزاری به آنها ملحق شد . البته در این مدت آنها کار خاصی برای انجام دادن نداشتند .

در چنین روزی در سال 1976 ، الویس و ‘ جینجر آلدن‘ که تنها 24 ساعت قبل با هم ملاقات کرده بود ، قراری عاشقانه گذاشتند که برای تفریح بیرون بروند . آنها قرارشان را با پرواز بر فراز آسمان ممفیس و دیدن منظره هوایی شهر آغاز کردند. اما در نهایت پس از آنکه جینجر با تماس تلفنی از مادرش کسب اجازه کرد ، در لاس وگاس فرود آمدند . آنها توسط ‘پاتسی ‘ و ‘ گیگی گمبیل’ اسکورت و همراهی شده و روز بعد با پرواز به ممفیس بازگشتند .

مترجم: فیروزه

 

عکسهای مربوط به این روز:

الویس در کنفرانس خبری در هتل Hawaiian Village چنین روزی 20 نوامبر 1972

الویس در کنفرانس خبری در هتل Hawaiian Village چنین روزی 20 نوامبر 1972

 

About The Author

Number of Entries : 333
Scroll to top